EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm1224vdc-100416/
Export date: Thu May 14 15:42:12 2026 / +0000 GMT
SDAINLM12(24VDC) - 100416
SKU: 4015081003938
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm1224vdc-100416/
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM12(24VDC)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 12A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 5.5kW
Znamionowe napięcie sterowania: 24V DC
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM12(24VDC) - 100416
12A, 5.5kW, 24VDC
Kombinacja styczników SDAINLM12(24VDC)