EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm12400v50hz-101380/
Export date: Thu May 14 15:09:19 2026 / +0000 GMT
SDAINLM12(400V50HZ) - 101380
SKU: 4015081011230
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm12400v50hz-101380/
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM12(400V50HZ)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 12A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 5.5kW
Znamionowe napięcie sterowania: 400V 50Hz
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM12(400V50HZ) - 101380
12A, 5.5kW, 400V 50Hz