EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm140230v50hz240v60hz-240009/
Export date: Thu May 14 15:42:38 2026 / +0000 GMT
SDAINLM140(230V50HZ,240V60HZ) - 240009
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM140(230V50HZ,240V60HZ)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 140A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 75kW
Znamionowe napięcie sterowania: 230V 50Hz / 240V 60Hz
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM140(230V50HZ,240V60HZ) - 240009
140A, 75kW