EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm1624vdc-100417/
Export date: Thu May 14 15:42:13 2026 / +0000 GMT
SDAINLM16(24VDC) - 100417
SKU: 4015081003945
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm1624vdc-100417/
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM16(24VDC)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 16A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 7.5kW
Znamionowe napięcie sterowania: 24V DC
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM16(24VDC) - 100417
16A, 7.5kW, 24VDC
Kombinacja styczników SDAINLM16(24VDC)