EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm16400v50hz-101381/
Export date: Thu May 14 15:13:56 2026 / +0000 GMT
SDAINLM16(400V50HZ) - 101381
SKU: 4015081011247
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm16400v50hz-101381/
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM16(400V50HZ)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 16A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 7.5kW
Znamionowe napięcie sterowania: 400V 50Hz
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM16(400V50HZ) - 101381
16A, 7.5kW, 400V 50Hz