EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm30rdc24-100419/
Export date: Thu May 14 15:42:12 2026 / +0000 GMT
SDAINLM30(RDC24) - 100419
SKU: 4015081003969
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm30rdc24-100419/
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM30(RDC24)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 30A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 15kW
Znamionowe napięcie sterowania: 24V DC
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM30(RDC24) - 100419
30A, 15kW, 24VDC