EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm45230v50hz240v60hz-278386/
Export date: Thu May 14 14:33:47 2026 / +0000 GMT
SDAINLM45(230V50HZ,240V60HZ) - 278386
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM45(230V50HZ,240V60HZ)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 45A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 22kW
Znamionowe napięcie sterowania: 230V 50Hz / 240V 60Hz
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM45(230V50HZ,240V60HZ) - 278386
45A, 22kW