EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm45rdc24-100420/
Export date: Thu May 14 15:09:13 2026 / +0000 GMT
SDAINLM45(RDC24) - 100420
SKU: 4015081003976
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm45rdc24-100420/
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM45(RDC24)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 45A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 22kW
Znamionowe napięcie sterowania: 24V DC
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM45(RDC24) - 100420
45A, 22kW, 24VDC