EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm55230v50hz240v60hz-278411/
Export date: Thu May 14 15:42:39 2026 / +0000 GMT
SDAINLM55(230V50HZ,240V60HZ) - 278411
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM55(230V50HZ,240V60HZ)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 55A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 30kW
Znamionowe napięcie sterowania: 230V 50Hz / 240V 60Hz
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM55(230V50HZ,240V60HZ) - 278411
55A, 30kW