EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm55400v50hz-101385/
Export date: Thu May 14 15:47:58 2026 / +0000 GMT
SDAINLM55(400V50HZ) - 101385
SKU: 4015081011285
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm55400v50hz-101385/
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM55(400V50HZ)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 55A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 30kW
Znamionowe napięcie sterowania: 400V 50Hz
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM55(400V50HZ) - 101385
55A, 30kW, 400V 50Hz