EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm55rdc24-100421/
Export date: Thu May 14 16:09:10 2026 / +0000 GMT
SDAINLM55(RDC24) - 100421
SKU: 4015081003983
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm55rdc24-100421/
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM55(RDC24)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 55A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 30kW
Znamionowe napięcie sterowania: 24V DC
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM55(RDC24) - 100421
55A, 30kW, 24VDC