EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm70400v50hz-101386/
Export date: Thu May 14 15:42:11 2026 / +0000 GMT
SDAINLM70(400V50HZ) - 101386
SKU: 4015081011292
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm70400v50hz-101386/
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM70(400V50HZ)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 70A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 37kW
Znamionowe napięcie sterowania: 400V 50Hz
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM70(400V50HZ) - 101386
70A, 37kW, 400V 50Hz