EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/stycznik-mocy-dilm650-22ra250-208219/
Export date: Wed May 13 16:03:53 2026 / +0000 GMT
DILM650/22(RA250) - 208219
SKU: 4015082082192
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/stycznik-mocy-dilm650-22ra250-208219/
Product Summary
Stycznik mocy
Symbol: DILM650/22(RA250)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 650A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 355kW
Znamionowe napięcie sterowania: 110-250V AC/DC
Ilość biegunów: 3
Liczba styków głównych: 3 zwierne (3NO)
Liczba styków pomocniczych: 2 zwierne + 2 rozwierne (2NO+2NC)
Product Description
Stycznik mocy DILM650/22(RA250) - 208219
2 zwierne + 2 rozwierne (2NO+2NC) 650A, 355kW, 110-250V AC/DC