EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/stycznik-mocy-safety-dilms150-22rac240-191752/
Export date: Wed May 13 15:16:17 2026 / +0000 GMT
DILMS150-22(RAC240) - 191752
SKU: 4015081922659
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/stycznik-mocy-safety-dilms150-22rac240-191752/
Product Summary
Stycznik bezpieczeństwa
Symbol: DILMS150-22(RAC240)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 150A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 75kW
Znamionowe napięcie sterowania: 230V 50Hz / 240V 60Hz
Liczba styków głównych: 3 zwierne (3NO)
Liczba styków pomocniczych: 2 zwierne + 2 rozwierne (2NO+2NC)
Ilość biegunów: 3
Product Description
Stycznik mocy safety DILMS150-22(RAC240) - 191752
2 zwierne + 2 rozwierne (2NO+2NC) 150A, 75kW