EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/stycznik-mocy-safety-dilms25-r23230v50hz240v60hz-191758/
Export date: Wed May 13 15:16:59 2026 / +0000 GMT
DILMS25-R23(230V50HZ,240V60HZ) - 191758
Product Summary
Stycznik bezpieczeństwa
Symbol: DILMS25-R23(230V50HZ,240V60HZ)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 25A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 11kW
Znamionowe napięcie sterowania: 230V 50Hz / 240V 60Hz
Liczba styków głównych: 3 zwierne (3NO)
Liczba styków pomocniczych: 2 zwierne + 3 rozwierne (2NO+3NC)
Ilość biegunów: 3
Product Description
Stycznik mocy safety DILMS25-R23(230V50HZ,240V60HZ) - 191758
2 zwierne + 3 rozwierne (2NO+3NC) 25A, 11kW