EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/stycznik-pomocniczy-dila-4024v50-60hz-276333/
Export date: Wed May 13 5:46:39 2026 / +0000 GMT
DILA-40(24V50/60HZ) - 276333
SKU: 4015082763336
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/stycznik-pomocniczy-dila-4024v50-60hz-276333/
Product Summary
Stycznik pomocniczy
Symbol: DILA-40(24V50/60HZ)
Znamionowy prąd pracy: 4A
Znamionowe napięcie sterowania: 24V 50Hz/60Hz
Liczba styków: 4 zwierne (4NO)
Product Description
Stycznik pomocniczy DILA-40(24V50/60HZ) - 276333
4 zwierne (4NO), 4A