EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/wylacznik-mocy-nzmn2-4-a125-sve-113264/
Export date: Wed May 13 17:09:14 2026 / +0000 GMT
NZMN2-4-A125-SVE - 113264
SKU: 4015081127993
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/wylacznik-mocy-nzmn2-4-a125-sve-113264/
Product Summary
Wyłącznik mocy
Symbol: NZMN2-4-A125-SVE
Znamionowy prąd ciągły: 125A
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego: 100-125A
Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego: 6-10A
Zakres napięcia znamionowego: 690-690V
Zwarciowa zdolność łączeniowa przy 400V 50Hz: 50kA
Opcjonalny montaż na szynie DIN TH: tak
Opcjonalny napęd silnikowy: tak
Liczba biegunów: 4
Product Description
Wyłącznik mocy NZMN2-4-A125-SVE - 113264
125A, 690V, 50kA