EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/wylacznik-mocy-nzmn2-4-a200-sve-113269/
Export date: Wed May 13 19:03:10 2026 / +0000 GMT
NZMN2-4-A200-SVE - 113269
SKU: 4015081128044
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/wylacznik-mocy-nzmn2-4-a200-sve-113269/
Product Summary
Wyłącznik mocy
Symbol: NZMN2-4-A200-SVE
Znamionowy prąd ciągły: 200A
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego: 160-200A
Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego: 6-10A
Zakres napięcia znamionowego: 690-690V
Zwarciowa zdolność łączeniowa przy 400V 50Hz: 50kA
Product Description
Wyłącznik mocy NZMN2-4-A200-SVE - 113269
200A, 690V, 50kA