EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/wylacznik-mocy-nzmn2-4-a250-sve-113272/
Export date: Wed May 13 19:49:53 2026 / +0000 GMT
NZMN2-4-A250-SVE - 113272
SKU: 4015081128075
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/wylacznik-mocy-nzmn2-4-a250-sve-113272/
Product Summary
Wyłącznik mocy
Symbol: NZMN2-4-A250-SVE
Znamionowy prąd ciągły: 250A
Zakres nastawy wyzwalacza przeciążeniowego: 200-250A
Zakres nastawy wyzwalacza zwarciowego: 6-10A
Zakres napięcia znamionowego: 690-690V
Zwarciowa zdolność łączeniowa przy 400V 50Hz: 50kA
Product Description
Wyłącznik mocy NZMN2-4-A250-SVE - 113272
250A, 690V, 50kA