EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/wylacznik-roznicowopradowy-cfi6-25-4-05-de-235779/
Export date: Thu May 14 5:31:58 2026 / +0000 GMT
CFI6-25/4/05-DE - 235779
Product Summary
Wyłącznik różnicowoprądowy
Symbol: CFI6-25/4/05-DE
Prąd znamionowy: 25A
Ilość biegunów: 4
Znamionowy prąd różnicowy: 500mA
Typ: AC
Wytrzymałość zwarciowa: 6kA
Napięcie znamionowe: 230V/50Hz
Nr katalogowy: 235779
EAN: 4015082357795
Karta katalogowa produktu - 235779
PRODUKT WYCOFANY Z OFERTY FIRMY EATON
Tabela zamienników - Zamienniki CFI6 - HNC i PF6
Product Description
Wyłącznik różnicowoprądowy CFI6-25/4/05-DE - 235779
4-biegunowy 25A 500mA, typ AC, 6kA