EATON - Sklep firmy ELEKTRO-TEAM
https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm45400v50hz-101384/
Export date: Thu May 14 15:47:52 2026 / +0000 GMT
SDAINLM45(400V50HZ) - 101384
SKU: 4015081011278
Product Categories:
Product Tags: , , ,
Product Page: https://eaton.elektro-team.pl/produkt/kombinacja-stycznikow-sdainlm45400v50hz-101384/
Product Summary
Kombinacja styczników w układzie gwiazda-trójkąt
Symbol: SDAINLM45(400V50HZ)
Znamionowy prąd pracy AC-3 400V: 45A
Maks. moc znamionowa AC-3 400V: 22kW
Znamionowe napięcie sterowania: 400V 50Hz
Product Description
Kombinacja styczników SDAINLM45(400V50HZ) - 101384
45A, 22kW, 400V 50Hz